Premietanie What The Health Košice

Podujatie Košice

Premietanie What The Health Košice

Pripravili sme pre vás ďalšie z rady premietaní dokumentárnych filmov v Košiciach. Tentokrát sa zameriame na zdravotné aspekty stravovania v novom filme z dielne tvorcov filmu Cowspiracy s názvom What The Health.

Tradične pre vás zabezpečíme slovenské titulky, benefičné vegánske občerstvenie a benefičné tričká a predmety. Vstup na podujatie je voľný, avšak budeme vďační za každú podporu.

Novinkou je možnosť bezplatnej rezervácie miesta na sedenie priamo na našej stránke: http://www.veganskehody.sk/premietanie-health-kosice/

What The Health, je prelomovým filmovým pokračovaním od tvorcov oceňovaného dokumentárneho filmu Cowspiracy. Film sleduje neohrozeného filmára Kipa Andersena ako odhaľuje tajomstvo k odhaľovaniu a dokonca aj odvracaniu chronických ochorení – a vyšetruje, prečo popredné zdravotné organizácie krajiny nechcú, aby sme sa o tom dozvedeli. Pri ochoreniach srdca a rakovine ako popredných príčinách smrti v Spojených štátoch, a cukrovke s najvyšším výskytom v histórii, odhaľuje tento film zrejme najväčšie zdravotnícke tajomstvo našej doby. S pomocou lekárov/ok, výskumníkov/čok, ochrancov/kyniek spotrebiteľov/iek, What The Health odhaľuje spolčovanie a korupciu vo vláde a veľkých biznisoch, ktoré nás stoja trilióny dolárov v zdravotnej starostlivosti a udržujú nás chorých.

Pridajte sa ku Kipovi zatiaľ čo vyhľadáva popredné americké neziskové organizácie s najvyššou mierou dôvery, aby zistil prečo tieto skupiny ostávajú ticho, napriek rastúcemu množstvu dôkazov. Publikum bude šokované keď sa dozvie o vnútorných rolách farmaceutických firiem, poľnohospodárskych firiem, a firiem produkujúcich spracované mäsové výrobky, v téme zdravia krajiny, obzvlášť pri najzraniteľnejších komunitách, a budú jasať nad premenou a pozviechaním sa tých, čo vzali svoje životy do vlastných rúk.

What The Health je prekvapujúci, miestami na popukanie zábavný, investigatívny dokumentárny film, ktorý otvorí oči každému človeku, ktorého zaujíma verejné zdravie a to, ako naň vplýva veľký biznis.

Miesto konania podujatia: Kino Úsmev, Kasárenské Námestie 1, Košice
Vstupenky: http://www.veganskehody.sk/premietanie-health-kosice/
Dátum začiatku podujatia: 14. Mája 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 14. Mája 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7262N 21.2572E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Premietanie What The Health Košice

Fotografie
Podobné podujatia
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 2
ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 2
Kino Mier, Považská Bystrica
RODINA ADDAMSOVCOV
RODINA ADDAMSOVCOV
Kino Mier, Považská Bystrica
BITKA O MIDWAY
BITKA O MIDWAY
Kino Mier, Považská Bystrica
Cestovateľský večer: Čína, Tibet a Nepál
Overené podujatieCestovateľský večer: Čína, Tibet a Nepál
Kultúrne centrum Malý Berlín, Trnava, Trnava
Hory a mesto Myjava 2019
Hory a mesto Myjava 2019
Kultúrny dom Samka Dudíka, Myjava