Prevažne nevážne v Banskej Bystrici

Podujatie Banská Bystrica

Prevažne nevážne v Banskej Bystrici

Prevažne nevážne je absolútna novinka, ktorá je prepletená skvelým humorom od samého začiatku až do konca. L Latinák vtipným spôsobom vyspovedá úžasných hostí.

Prevažne nevážne s Lukášom Latinákom, jeho hosťami, hudbou a veľkou dávkou humoru.
Zábavná show „Prevažne nevážne“ je absolútna novinka, ktorá je prepletená skvelým humorom od samého začiatku až do konca. Asi nepochybujete, že vám Lukáš Latinák s jeho hosťami - Zuzanou Tlučkovou a Marošom Kramárom spôsobia explóziu smiechu, z ktorej si následne oddýchnete v tónoch skvelej legendárnej hudby. Späť do humorných situácií vás vráti päť šarmantných atlétov z tímu 𝐋𝐄𝐓´𝐒 𝐌𝐎𝐕𝐄 𝐏𝐑𝐎𝐉𝐄𝐂𝐓, ktorí aj tú najobyčajnejšiu situáciu premenia na nečakanú vtipnú zápletku. A živé sochy z 𝐁𝐈𝐆 𝐍𝐀𝐌𝐄𝐒 tiež humorom nezaostanú, svoj talent predvedú bez slov a predsa si odnesiete nezabudnuteľný zážitok. Príďte sa pozrieť na vlastné oči ako im to všetkým na javisku krásne ladí a zabavte sa spolu s nami.

Réžia: Michal Spišák
Moderátor: Lukáš Latinák Produkcia: Event Factory SK, s.r.o. Domovská scéna: Šimák Zámok Pezinok Dĺžka predstavenia: 90 minút (bez prestávky)

V Banskej Bystrici sa môžete tešiť na týchto skvelých hostí: Zuzana Tlučková, Maroš Kramár.

19:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Podfuk – divadelná komédia
Overené podujatiePodfuk – divadelná komédia
Historická radnica, Košice
SPEV KOHÚTA
Overené podujatieSPEV KOHÚTA
Kino Strojár, Martin