Príbeh rytiera - pouličné divadlo

Podujatie Rimavská Sobota

Príbeh rytiera - pouličné divadlo

Ľudia, ľudkovia, dámy aj urodzené panstvo len čujte: „ Dáva sa na všeobecnú známosť, že divadlo k Vám príde.“ Vo štvrtok, 3. 8. 2017 o 17.00 hod. na nádvorí Čierny orol v Rimavskej Sobote dvaja potulní komedianti obdarení bohatými hereckými skúsenosťami rozbalia svoju drevenú historizujúcu rikšu. V nej si privezú okrem veľkej kopy originálnych rekvizít svoj „Príbeh rytiera“, ktorý hľadá obyčajné ľudské šťastie. Toto predstavenie je jarmočným divadlo s prvkami žonglovania, tak trošku šermiarskej zručnosti, interaktivity a malej akrobacie prepletené gagmi, humorom ako aj komediantskym kumštom s cieľom zabaviť diváka. A nie len malého, ale na svoje si príde takmer každá veková skupina. Vstupné: 5€ / deti do 2 rokov zdarma. Predaj vstupeniek v MsKS a TIC.

... no a keď z malého rytierika veľký vyrástol, šiel do sveta šťastie hľadať. A to že bolo naozaj zaslúžené, o tom Vás sám presvedčí. Bo v rytierskom turnaji v ktorom sa napätie dalo krájať vyhrať musel... Ale načo o tom písať, keď si to pozrieť na vlastné oči môžete.“

Predstavenie je súčasťou kultúrneho leta HOT ART 2017, ktoré finančne podporilo mesto Rimavská Sobota.

Miesto konania podujatia: Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota, Rimavská Sobota
Dátum začiatku podujatia: 3. Augusta 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 3. Augusta 2017 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.3816N 20.0197E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Príbeh rytiera - pouličné divadlo

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota
Fotografie
Podobné podujatia