Protestné zhromaždenie za urýchlené riešenie dopravnej situácie

Podujatie Prešov

Protestné zhromaždenie za urýchlené riešenie dopravnej situácie

OZ Lepší Prešov organizuje dňa 31.3.2017 (piatok) ďalšie prostestné zhromaždenie s cieľom vyvinúť tlak na vládu SR a dosiahnúť tak urýchlené riešenie neúnosnej dopravnej situácie v meste Prešov a jeho okolí. Občania 3. najväčšieho krajského mesta Prešov na Slovensku, ale aj všetci občania SR, ktorí prechádzajú mestom Prešov, sú vrcholne nespokojní s dopravnou situáciou v meste.

Všetkých Vás, ktorým nie je život v Prešove ľahostajný a ktorým záleží na zlepšení dopravnej situácie v meste Prešov pozývame na Zhromaždenie občanov k výstavbe obchvatov Prešova, na ktorom chceme znova vyzvať vládu SR, aby bezodkladne zrealizovala výstavbu západného a severného obchvatu Prešova.

1. Obyvatelia Sídliska 2, Sídliska 3 a okolia sa zhromaždia na ulici Levočskej na spoločnej autobusovej zastávke MHD a SAD pri novinovému stánku.

2. Obyvatelia Sídliska Sekčov, Šváby, Solivaru a priľahlých ulíc sa zhromaždia na ulici Armádneho Gen. Svobodu pred predajňou InterSport.

3. Obyvatelia mestskej časti Nižná Šebastová a okolia sa zhromaždia pred nákupným strediskom Coop Jednota na Vranovskej ulici.

4. Záujemcovia o podporenie protestného zhromaždenia priamo v Bratislave sa môžu prihlásiť na našej emailovej adrese: info@lepsipresov.sk (cesta autobusom a strava je zabezpečená).

Príďte nás podporiť! Spolu to dokážeme.

Miesto konania podujatia: Prešov, Prešovský kraj, Slovensko, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 31. Marca 2017 16:00
Dátum ukončenia podujatia: 31. Marca 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 49N 21.25E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Protestné zhromaždenie za urýchlené riešenie dopravnej situácie

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia