R66 SUMMER DANCE

Podujatie Bardejov

R66 SUMMER DANCE

Účinkujúci:

Sima - začínala v Hlase Česko-Slovenska, dnes je jednou z najpočúvanejších speváčok u nás.

DJ EKG - patrí medzi najúspešnejších a najznámejších DJ-ov, ktorých máme.

MadSkill - Nemecký producent, režisér, DJ, grafik a fotograf s rumunskými koreňmi. Už niekoľko rokov žije a tvorí v Čechách, kde má svoje vyšperkované štúdio, z ktorého vyšli beaty, napríklad aj k trackom Technotronic flow (Rytmus), Good Vibration (Majk Spirit) alebo Klauni (Čistychov ft. Mišo Biely).

Lachym - Raper/producent pôvodom z Bardejova. Začínal okolo roku 2001. V roku 2004 sa spolupodieľal na albume hip-hopovej skupiny Profil 221 - Posvom. V roku 2013 vydal sólo pod názvom Lachim Lachar - Som ja. Spolupracuje s DJ MadSkill, s ktorým vytvorili zopár skvelých skladieb, ktoré vám spoločne odprezentujú na akcii.

DJ Johnny Bee - je mladý, talentovaný DJ a producent, ktorý má na konte už mnoho úspešných trackov, ako napríklad Let Me Know a mnoho ďalších, ktoré majú veľký úspech nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Najnovší track s názvom Yeah sa radí k letným hitom v rádiách po celom svete.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia