Radzimovský fašang 2020

Podujatie Radimov

Radzimovský fašang 2020

DHZ Radimov Red_Wings & Žubrienky Vás pozývajú na najlepší akciu široko daleko, kerá sa uskuteční - slovem dvacátého prvního a dvacáteho druhého februára v kulturním domje v Radzimovje.

Tento rok si dojdú na to svoje aj milovníci cimbálovej muziky.

V pátek od ósmi večera do púlnoční hodziny každého potešá šikovní muzikanci cimbalovej kapely DUR z Hodonína. Okrem poslechu si pjekne zaspívame, zakrepčíme a popijeme dobrého vínečka.

Na deň D našého fašangu / sobotu / ve stejním čase teda o ósmej hodzine večerní vás privítajú krojovaný šohaji s dzífčencama jak rúžicky. Okrem teho bude pro vás nachystaná bohatá tombola, dobré vínečko a na preložení aj neco tvrdého.
Do tanca a poslechu zahrajú a zaspívajú največší kapacity dechovej muziky na Moravje a to kapela Mistříňanka.

V Nedzelu / dožijeme sa li po týchto dvoch čaškých dňoch / to krojovanci zavŕšá pochodem prez dzedzinu s dechofkú a červeným vínečkem.


Prodaj vstupenek bude zahájený 20. 01. 2020 na obecním úradze v Radzimovje. Určite neváhajte lebo po minulé roky sa po vstupenkách iba zaprášiuo a kapacita našeho kulturního domu je obmedzená na 250 míst.

Cena vstupenek:
Pátek - 5€
Sobota - 12€
Dvojdňový - 15€

Tešíme sa na Vás.

Začiatok podujatia: 21. 2. 2020 20:00:00
Koniec podujatia: 23. 2. 2020 23:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia