Ragnar Ólafsson [ Iceland ]

Podujatie Prešov

Ragnar Ólafsson [ Iceland ]

Islanďan Ragnar Ólafsson je všestranný hudobník, multiinštrumentalista a kompozér. S rôznymi kapelami vydal už desiatky albumov, blízkych je mu mnoho štýlov, pohybuje sa od jazzu či opernej hudby až po folk, rock či metal. Je jedným zo zakladajúcich členov viacerých islandských kapiel, z ktorých najznámejšou je asi aj komerčne úspešná kapela Árstíðir, s ktorou vydal Ragnar už 4 štúdiové albumy a v rámci tour koncertoval vo viac ako 30 krajinách. Ďalšími jeho domovskými kapelami sú Ask the Slave, In Siren, Lightspeed Legend, v ktorej je hlavným vokalistom či Sign, kde sedí za klávesami.
Za predchádzajúce obdobie má Ragnar na konte viacero soundtrackov pre sériu digitálnych kníh pre deti, ale aj hudbu do krátkych filmov či reklám.
V roku 2016 založil sólový projekt pod svojím vlastným menom a o rok neskôr vydal aj svoj prvý sólový album Urges. Ten je mixom folku, country a pesničkárstva a aktuálne sa s ním v rámci európskeho tou predstaví aj v Christianii.

Toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia v rámci projektu Christiania 2018.

Vstup: 3€, na mieste

Miesto konania podujatia: christiania prešov, Hlavná 105, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 23. Februára 2018 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 23. Februára 2018 22:30
Pravdepodobné súradnice: 48.9992N 21.239E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Ragnar Ólafsson [ Iceland ]

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Borówka Music
Fotografie
Podobné podujatia
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov
Jozef Hollý TOUR 2020
Jozef Hollý TOUR 2020
Kino Žriedlo, Bardejov
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov