Red Bull Dance Your Style

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Kam v Bratislave, Kultúra
Web organizátora:
redbull.sk/danceyourstyle
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Čakajte nečakané tóny a ten najkreatívnejší tanec. Rôzne štýly na jednom mieste: popping, locking, breaking, hip-hop, house,... Toto všetko v street dance súbojoch, jeden na jedného. Za hudobných tónov nezvyčajných, kedy tanečníkov môže prekvapiť aktuálna rádiová odrhovačka, alebo potešiť dobre odležaná klasika. Red Bull Dance Your Style je tanečný battle plný spontánnosti a výziev. A hlasovanie je celé v moci divákov.

Zodpovednú úlohu porotcov prevezmú do svojich rúk diváci, fanúšikovia, či náhodní okoloidúci. Budú to oni, kto hlasovaním s červenými a modrými kartami rozhodne o postupe tých najlepších do ďalších kôl. Diváci svojimi hlasmi určia aj absolútneho víťaza. Hodnotiť budú rytmus, pohyby, kreativitu, ale aj charizmu. O srdcia a hlasy davu budú v premiérovom ročníku súperiť 16 vynikajúci slovenskí tanečníci a tanečnice.

Red Bull Dance Your Style je novým konceptom, ktorý oslavuje tanec a to najkrajšie, čo street dance ponúka. Tento rok prebieha v jedenástich krajinách. Okrem Slovenska sa na uliciach a námestiach tancuje aj vo Francúzsku, Juhoafrickej republike, Japonsku, alebo aj v Čile. Pozrite si, na čo sa už čoskoro môžete tešiť aj v Bratislave.

Spontánny a jedinečný. Taký bude Red Bull Dance Your Style. Nenechajte si ho ujsť!

Viac info nájdete na redbull.sk/danceyourstyle.

Meno organizátora: Red Bull
Fotografie
Pridať fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieDeň otvorených ateliérov 2019
Rohožník, Stupava, Bratislava, Bratislava – Vajnory, Ivanka pri Dunaji, Chorvátsky Grob, Svätý Jur, Limbach, Pezinok, Viničné, Vinosady, Modra, Častá, Budmerice, Bratislava
Premiéra ANISHORT 2019 - Najlepšie Krátke Animované Filmy
Overené podujatiePremiéra ANISHORT 2019 - Najlepšie Krátke Animované Filmy
Kino Mladosť - Hviezdoslavovo nám. 17, 811 02 Bratislava, Bratislava