RED BULL ESCAPE ROOM CHAMPIONSHIP KOŠICE

Podujatie Košice

Dajte dokopy partiu štyroch nadšencov hádaniek, hlavolamov, Rubikových kociek či krížoviek. Možno práve váš tím bude ten najrýchlejší v krajine a v marci 2019 vycestujete na Red Bull Escape World Championship. Majstrovstvá sveta budú v zatiaľ neodhalenej lokalite. S istotou však vieme, že v srdci Európy to nebude.


Red Bull Escape Room Championship má na Slovensku svoju premiéru. A je pre všetkých, ktorí majú radi výzvy a premýšľanie v limitovanom čase. Poďte sa zahrať! Preberiete sa z jesennej hibernácie, precvičíte si mozog, logické uvažovanie, ukážete silu vašej mysle a tímovej spolupráce.


Zaistite si miesto v domácich kvalifikáciách už teraz. Stačí, ak si zahráte online hru na redbullmindgamers.com a po jej úspešnom zvládnutí pozvete do partie zostávajúcich troch spoluhráčov. Ako skompletizovaný tím si potom môžete vybrať konkrétny slot vo vašom meste. Ďalšia možnosť je, že prídete so svojím štvorčlenným tímom priamo na miesto od 26. do 28. novembra 2018.


RedBull.sk/escaperoom

#REDBULLESCAPEROOM

#REDBULLMINDGAMERS

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Red Bull Slovensko
Fotografie
Podobné podujatia
Ben Caplan
Ben Caplan
Tabačka Kulturfabrik, Košice
Ben Caplan
Ben Caplan
Tabačka Kulturfabrik, Košice
Ben Caplan
Ben Caplan
Tabačka Kulturfabrik, Košice