Red Rock Fest 2018

Podujatie Častá

Red Rock Fest 2018
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Častá

Red Rock Fest 2018

Zažite rockové šialenstvo na Červenom Kameni už toto leto!

5 inšpiratívnych kapiel zo Slovenska a z Českej republiky predvedú silnú dávku hard-rockového umenia v renesančno-barokovom prostredí. Vďaka agentúre La Plata Production odštartuje prvý ročník festivalu vo veľkom štýle so znamenitými legendami československého hardrocku. Medzi headlinerov patrí český unikát – kapela CITRON, ktorá sa okrem kvalitnej hudby postará aj o atraktívnu svetelnú šou. Medzi účinkujúcimi nájdeme aj kapelu, ktorej extravagancia nepozná hraníc, najmä pre výbornú speváčku Janu Uriel Kratochvílovú spolu s Illuminati.ca. The Gang zo Slovenska je kapela, s vyše 5 ročným pôsobením na slovenskej hudobnej scéne s jedinečným zvukom podobajúcim sa kapelám svetového formátu. The Paranoid a Into the zoid premenia stage na nezabudnuteľné miesto plné živých a korenených momentov rockových variácií. Vychutnajte si kvalitnú hudbu s dobrým pivom v ruke pod holým nebom rovno pod hradbami Červeného Kameňa.

Citron: Kapela odštartovala svoju dráhu v rokoch hard-rockového zrodu- 70. Rokoch 20.st. Ide o LEGENDU československého rocku a heavy metalu.

Jana Uriel Kratochvílová: Kto nepozná malú blondínku českého pôvodu žijúcu v Londýne, s príjemným hlasom rockového rázu a so známym hitom ,,V stínu kapradiny“, ten nie je človekom. Energické vystúpenie spolu s chlapcami z Illuminati.ca bude určite stáť za pozretie.

The Gang: Je zmesou tvrdých rockových vecí v kombinácii s moderným zvukom a čistou energiou, vytvárajúcim intenzívny a dynamický zvuk. Kapela nasleduje dedičstvo hard-rockových legiend 20.storočia.

The Paranoid: Sympatická štvorica chalanov Rob Raven (spev), Roman Birkuš (gitara spev), Patrik Sýkora (basgitara), Miloš Zaujec (bicie) už majú za 15 ročné pôsobenie čo-to odohrané, no na druhej strane dodajú festivalovému duchu mladý rockerský výraz dynamického rock- screamo štýlu. Obehali najväčšie festivaly na Slovensku ako napr. Topfest, Hodokvas, Červeník, Hardfest, Eko fest a mnohé‚ dalšie..

Into the zoid: Kapela z malého mesta, no s odvážnymi činmi v rockovom svete. Aj tak by sa dala charakterizovať štvorica rockových hudobníkov s nádychom grunge z Veľkého Krtíša. Zloženie kapely: Jaroslav Šajgalík (Midnight Scream), Martin Kliment (ex – Law to Decide), Dano Strenátka (ex – Humana, ex – SHED, ex – SO-DA), Roman Messerschmidt.

31
Aug 2018
19:00

Hrad Červený kameň, Častá

Fotografie
Podobné podujatia
Kandráčovci Šaleny Megakoncert Incheba
Overené podujatieKandráčovci Šaleny Megakoncert Incheba
Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
DANIEL LANDA 50
Overené podujatieDANIEL LANDA 50
Štadión Ondreja Nepelu SLOVNAFT Arena, Bratislava
JOZEF HOLLY & BAND - Fantasy Tour
JOZEF HOLLY & BAND - Fantasy Tour
Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava
The Gentlemen tour 2018
The Gentlemen tour 2018
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
MANDRAGE Tour 2018 Part II
MANDRAGE Tour 2018 Part II
Ateliér Babylon, Bratislava