Regresná terapia - pravda a mýty

Podujatie Detva

Regresná terapia - pravda a mýty
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.nasacajovna.sk/
Ďalšie podujatia v meste Detva

Regresná terapia - pravda a mýty

Pozývame vás na prvé posedenie z cyklu Rozhovory s terapeutkou, dnes na tému Regresná terapia - pravda a mýty. Regresná terapia je práca s podvedomím, v ktorom je sklad všetkých zážitkov a pocitov. Príjemné zážitky nám problém nespôsobujú, čiže pri terapii sa hľadá traumatický zážitok z minulosti, ktorý nám spôsobil psychický problém alebo telesný zdravotný problém a často krát zapríčiňuje nechcené a nevedomé reakcie. Ak pochopíme problém a s ním spojené pocity, môžeme ich pri terapií uvoľniť.
Táto terapia je vhodná na riešenie fóbií, strachov, vzťahových disharmónií. Klient terapiu prežíva ako určitý druh vedomého sna, čiže ide o nehypnotický návrat do minulosti (detstvo, prenatál, minulý život). Klient tu pochopí príčinu svojich problémov, zmysel svojho života a svoje vzťahy s okolím a často dostane odpoveď na svoje otázky.
Regresná terapeutka Silvia Nôtová sa s nami podelí o svoje skúsenosti s regresnou terapiou a odpovie na otázky, ktoré táto zaujímavá téma určite prinesie.
Vstup voľný. Tešíme sa na Vás :)

Miesto konania podujatia: Naša Čajovňa, Obrancov mieru 3, Detva
Dátum začiatku podujatia: 20. Februára 2018 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 20. Februára 2018 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.5426N 19.4081E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Regresná terapia - pravda a mýty

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Naša Čajovňa
Fotografie
Podobné podujatia