Reprezentačný ples Stavebnej fakulty

Podujatie Bratislava

Reprezentačný ples Stavebnej fakulty

Srdečne Vás pozývame na Reprezentačný ples stavbárov, ktorý sa koná pri príležitosti 10. výročia založenia Združenia študentov Stavebnej fakulty STU.

Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru dňa 21.2.2020 o 18:00 v priestoroch Dancehaus v Bratislave.

O zábavu sa postará zaujímavý program, a do tanca Vám zahrá DJ a taktiež živá hudba v rôznom štýle. Voľná zábava bude pokračovať až do 4:00. V cene vstupenky je zahrnutý program, fotokútik, prípitok, večera, polnočná kapustnica, drobné občerstvenie a káva/čaj, nealko. Je možné priniesť si vlastný tvrdý alkohol a zakúpiť víno na bare.

Cena vstupenky je 25 € (pre členov Zš SvF 20 €).
Cena tombolového lístka je 1 €.

Vstupenky bude možné zakúpiť od 17.2. – 20.2.2020 na tradičných miestach v priestoroch školy v stánku Zš SvF a na internátoch ŠD J. Hronca a ŠD Dobrovičova. Kapacita priestoru je obmedzená, preto odporúčame neodkladať zakúpenie vstupenky na poslednú chvíľu. Pri kúpe vstupenky je potrebné zahlásiť požiadavky na zasadací poriadok v prípade partií (max. počet pri jednom stole je 12 osôb), a taktiež prípadné požiadavky na vegetariánsku stravu.

Dress code: formal dress

Tešíme sa na Vás!


S pozdravom
organizačný tím Združenia študentov Stavebnej fakulty STU

Začiatok podujatia: 21. 2. 2020 18:00:00
Koniec podujatia: 22. 2. 2020 4:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia