Reprezentačný Ples Tenistov 2020

Podujatie Prešov

Reprezentačný Ples Tenistov 2020
Pridať do môjho kalendára
Tanečné zábavy a plesy
Ďalšie podujatia v meste Prešov

62. Reprezentačný Ples Tenistov

Každý rok sa ľudia stretávajú na spoločenských udalostiach, ktorým sa v našich krajoch hovorí plesy. Ples je udalosť, na ktorú si ľudia prichádzajú oddýchnuť, načerpať novú pozitívnu energiu, stretnúť sa s priateľmi a v príjemnej atmosfére stráviť par chvíľ, ktoré im pripomínajú, prečo sa oplatí celý rok tvrdo pracovať. Aj my sa každý rok sa tešíme na prvú februárovú sobotu, kedy sa tradične stretávame na Plese tenistov v Prešove. Tento ples je najdlhšie bez prestávky organizovaným plesom na Slovensku.
Za zmienku stojí, že ani taký Ples v Opere sa nemôže popýšiť takou dlhou tradíciou. V roku 1958, naozaj, dámy a páni, v roku 1958 sa začala písať história tohto nádherného plesu. Jedným z prvých zakladateľov plesu bol pán JUDr. Kras, ktorý dokázal vytvoriť kultúrno-spoločenskú tradíciu, velebiacu tenis ako kráľovský šport. V súčasnosti prevzalo patronát nad organizáciou a pokračovateľskou tradíciou reprezentačného plesu Združenie priateľov prešovského tenisu. Rok čo rok pre Vás teda pripravujeme oslavu tenisu v Prešove, na ktorej sa stretávajú športovci, no predovšetkým priatelia, ktorí majú radi šport a vedia si nájsť čas aj na spoločenské vyžitie. Priatelia tenisti i netenisti, nájdite si preto čas a príďte si vychutnať elegantný ples s neuveriteľnou tradíciou, konajúci sa v priestoroch hotela Dukla.

Všetky aktuálne novinky a informácie a celkové dianie týkajúce sa nášho plesu nájdete tu, na našej facebookovej stránke.

Začiatok podujatia: 1. 2. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 2. 2. 2020 3:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia