Richard Müller / Trnava

Podujatie Trnava

Richard Müller / Trnava

🔝 Richard Müller | 8.8.2020 19:00 | Trnava | Mestský Amfiteáter |
➡️ Lístky dostupné na maxiticket sk v linku tu: http://bit.ly/39aLdej

➡️ Richard Müller je jedným z našich najúspešnejších a najpopulárnejších umelcov. Na hudobnej scéne je od 80-tych rokov, keď sa preslávil so skupinou Banket. Debutovým albumom Banketu bol v roku 1986 album „Bioelektrovízia“ plný hitov vrátane nesmrteľnej piesne skladateľa Vaša Patejdla – „Po schodoch“.

Odvtedy sa Richard vypracoval medzi absolútnu hudobnú špičku v Česku aj na Slovensku. Získal osemnásť cien a sedem nominácii v hudobnej ankete Aurel, štyri ceny v ankete Grand Prix rádio, dvanásťkrát umiestnenie medzi najlepšími spevákmi v ankete Slávik, ocenenie Krištáľové krídlo a album roka podľa ZAI.

Richard je stále mimoriadne aktívny, jeho koncertné turné sú takmer vždy vypredané. Výnimočný talent, osobná charizma, nezabudnuteľný hlas, viac ako milión predaných nosičov a desiatky skvelých koncertov ročne. To všetko urobilo z textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu.

Zažite koncert Richard Müller spolu s nami 8.8.2020 v Trnavskom Amfiteátri pod holým nebom.

Začiatok podujatia: 8. 8. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 8. 8. 2020 21:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia