RIDDIKULUS

Podujatie Ružomberok

RIDDIKULUS

Neautorizovaný Potterovský zážitok – paródia na všetkých 7 Harry Potter kníh za 90 skvelých minút – naživo.

Od prvej sovy až po nervydrásajúci súboj s pánom zla. Čarodejníci, mukli aj šmukli, ktorí vyrastali a dospievali za múrmi Rokfortu sem sa. Čaká nás bláznivý let svetom Harryho Pottera. Sedem kníh plných dobrodružstva zhustených do jedného predstavenia je nielen poctou fenoménu jednej generácie, ale aj zábavnou a láskavou karikatúrou v podaní mladých divadelníkov. Naši traja hrdinovia – Harry, Ron a Hermiona budú kľučkovať v labyrinte obľúbených scén a preskakovať pohyblivé príbehové schodiská. Čakajte neočakávané a prútiky majte vždy pripravené.

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a? Vedeli by ste si predstaviť Harryho a Draca ako kamarátov? Pozreli by ste si, ako tancuje Voldemort? A čo tak rap battle medzi Bellatrix a Ronom? Pre všetkých, ktorí milujú neobyčajný čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať je tu jedinečné divadelné predstavenie.
Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. Ich hlavnými zaklínadlami sú humor a melódia, výsledkom je chytľavá paródia. Réžia: Pavol Viecha

Réžia: Pavol Viecha
Text: Pavol Viecha, Martin Krč Dramaturgia: Martin Krč Scéna, kostýmy: Dorota Volfová Hudba: Andrej Majerčík Produkcia: Zuzka Lobotková Účinkujú: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky

Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov.

15,00€

19:00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia