ROBOTRONS - ŽELEZNÍ ANJELI GALAXIE

Podujatie Ružomberok

ROBOTRONS - ŽELEZNÍ ANJELI GALAXIE

Pozývame vás na technologickú show nového formátu vhodnú pre celú rodinu.

Chceš cestovať po galaxii? Chceš sa stať členom tímu astronautov a splniť nesplniteľnú misiu? Rýchlo sa pridaj na palubu!

Čaká nás vzrušujúce cestovanie v raketopláne na čele s kapitánkou Aľcionoj a s jej pomocníkom Androidom Wilim. Napokon sa hľadisko premení na kabínu kozmickej lode a divák stratí hranicu medzi realitou a fantáziou. Spolu splníme super misiu na rôznych planétach a zoznámime sa s ich obyvateľmi. Zistime ako je usporiadaný náš vesmír a zúčastníme sa interaktívnych hier za pomoci špeciálneho náramku, ktorý dostane každé dieťa. Transformeri sa stanú tvojimi vernými kamarátmi. Rozmýšľaj, rozhoduj, buď akčný. Len odvážnosť, oddanosť a kamarátstvo môžu zachrániť našu galaxiu pred zánikom! A pamätaj... raketoplán odlieta podľa plánu. Železní Anjeli Galaxie je technologická show nového formátu, predstavenie pre celú rodinu. 2,5 metra vysokí Transformeri, ktorí ťa šokujú svojou predstavivosťou, rozmerom a detailami.

- video projekcia
- laserovo - svetelná show
- audio efekty
- interaktívne dekorácie

S netrpezlivosťou čakáme na teba, pretože vo vzrušujúcom cestovaní treba ísť spolu zo super tímom.

Viac informácií: 0910 279 770

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia