Rozprávky po telefóne

Podujatie Nitra

Rozprávky po telefóne

Začiatok podujatia: 6. decembra 2020

Máme naozaj veľkú radosť, že Vám ešte v tomto roku môžeme predstaviť našu najnovšiu inscenáciu. A tešíme sa, že z nej môžeme urobiť mikulášsky darček pre Vás, našich vzácnych divákov.
My v Novom divadle sme totiž presvedčení, že rozprávka a fantázia pomôžu prežiť akúkoľvek dobu. Hravé, hlboko ľudské, nonsensové rozprávky držiteľa Ceny Hansa Christiana Andersena - Gianniho Rodariho sú dnes práve tým najlepším a najúčinnejším „covid“ sérom pre všetky vekové kategórie. Inscenáciu pre Vás vytvorili režisér Šimon Spišák, dramatugička Veronika Gabčíková, scénografka Dáša Krištofovičová , herečky Agáta Spišáková, Lucia Korená, Ľuba Dušaničová a herec Miloš Kusenda. Zarezervujte si zdarma svoje vstupenky čo najskôr správou na FB nové divadlo alebo emailom na rezervacie@novedivadlo.sk a počkajte prosím na potvrdenie. Rezervácie budeme musieť zastaviť vo chvíli, keď dosiahneme 80 divákov na jedno predstavenie

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia