Ružinovský retro majáles 2016

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Zábava, párty, Podujatia pre deti, Kam v Bratislave
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Ružinovský retro majáles 2016

V sobotu 30. apríla 2016 sa v Parku Andreja Hlinku uskutoční prvý Ružinovský retro majáles v štýle 70. a 80. rokov. Návštevníkov prenesie do obdobia vinylov, beatových hitov, balónov, trabantov, legendárnych céčiek a cukrovej vaty.

Čaká na nich bohatý program. Pre deti sú od doobedia pripravené tvorivé dielne, kde si vyrobia májové mávadlá, pomaľujú tváre, zacvičia v rytme s Box team legends a zatancujú si na retro diskotéke s Maťom Martinčekom. Na obed sa uskutoční pokus o vytvorene slovenského rekordu v najdlhšej reťazi z céčiek.
V poobedňajších hodinách sa Ružinovčania môžu tešiť na Detský folklórny súbor Kremienok, súťaž o najštýlovejší retro kostým, výstavu veteránov, retro stánky s občerstvením a mnoho iného. Ak máte retro veci a radi by ste ich predali alebo vymenili, je pre vás pripravená ľudová burza. O 15:30 začne májová veselica a to novovzniknutou tradíciou - sprievodom od DK Ružinov v doprovode dychovky Veselá muzika, Hasičov Prievoz, FS Karpaty a mažoretiek Liviana, po ktorom bude nasledovať stavanie mája. Každý, kto sa do sprievodu zapojí v retro kostýme, získa poukaz na občerstvenie. V podvečer majálesu sa Ružinovčania spolu so SZUŠ Prokofievova pokúsia dosiahnúť rekord v počte tancujúcich na jednotnú zostavu spartakiády. Večerný program vyvrcholí koncertom kapely Tiktaci, Janka Lehotského a retro diskotékou. Moderátorom podujatia bude legenda slovenského humoru, satiry a imitácie – Rasťo Piško.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Karol Duchoň 70 - Posledný bohém
Overené podujatieKarol Duchoň 70 - Posledný bohém
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieCONCORD ORCHESTRA
EUROVIA Aréna, ŠH Pasienky, Bratislava
Balkan Bashavel
Balkan Bashavel
KC Dunaj, Bratislava
Disco 2000
Disco 2000
KC Dunaj, Bratislava
Latino Party Ship
Latino Party Ship
Cafe Propeller, Bratislava