Šaffova ostroha

Podujatie Modra

Šaffova ostroha

Krajské kolo celoštátnej postupovej súťaže tanečníkov v ľudovom tanci spojený s tanečným workshopom s Jánom Michalíkom.

V rámci Bratislavského samosprávneho kraja sa 28. apríla 2020 v priestoroch V – klubu Národného osvetového centra v Bratislave, Nám SNP 12 uskutoční krajská súťaž prehliadka sólo tanečníkov v ľudovom tanci Šaffova ostroha 2020_propozície .Do podujatia sa môžu zapojiť všetci neprofesionálni tanečníci ľudového tanca s trvalým bydliskom, alebo pôsobiskom v Bratislavskom samosprávnom kraji. Súťaží sa v zmysle propozícií celoštátneho kola súťaže Šaffova ostroha a nájdete ich na www.nocka.sk a www.moska.sk

Do krajského kola súťaže sa prihlásite vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/saffova-ostroha/, v časti „Chcem sa prihlásiť“.

Súčasťou podujatia bude tanečný workshop vedený Mgr. Jánom Michálikom pre súťažiacich i divákov a rozborový seminár pre súťažiacich s odbornou porotou . Podujatie je verejné, vstup je voľný a Vy – milovníci ľudového tanca a folklóru , ste naň srdečne pozvaní.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Začiatok podujatia: 28. 4. 2020 15:00:00
Koniec podujatia: 28. 4. 2020 19:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Mafiánske historky
Overené podujatieMafiánske historky
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Umenie vraždy
Overené podujatieUmenie vraždy
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Ruský cirkus na ľade
Ruský cirkus na ľade
Zimný štadión, Nitra