Saigon 4x4 Trenčín 2020

Podujatie Trenčín

Saigon 4x4 Trenčín 2020

V dňoch 18. - 20. 9. 2020 sa v RESCUE areali Trenčín - Opatová uskutoční jubilejný 20. ročník tradičného offroad stretnutia SAIGON 4x4, kde terénna záchrana, cestovanie a životné prostredie budú opäť hlavnými témami.

SAIGON 4x4 patrí medzi offroad akcie s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Cieľom akcie je poskytnúť majiteľom a fanúšikom 4x4 vozidiel priestor na ich stretnutie, relax a zábavu, spojenú s využitím schopností ich vozidiel v ľahkom, nenáročnom a bezpečnom teréne. Akcia je vhodná aj pre sériové a neupravené automobily (aj SUV), ale na svoje si prídu aj majitelia "nazbrojených" offroadov, či upravených špeciálov.

S našimi sponzormi a podporovateľmi pripravujeme rôzne aktivity a disciplíny (napr. bažina, strelnica, dámska jazda), pričom sa určite budeme snažiť zachovať uvoľnený "rodinný" charakter akcie a doprajeme Vám 4x4 víkend plný pohody a zábavy.

Hlavný program akcie pod dohľadom organizátorov bude v sobotu 19.9., ale tak ako po minulé roky je možné prísť už v piatok popoludní a zostať až do nedele.

Podrobnejšie informácie o tom, čo Vás čaká, budeme postupne zverejňovať na webe www.saigon.sk a aj tu na FB.

A ako každoročne: akcia sa koná za každého počasia - čiže aj keby bolo pekne... ;-)

Začiatok podujatia: 18. 9. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 20. 9. 2020 19:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.