Šaľa Maxi Festík 2016

Podujatie Šaľa

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Zábava, párty, Podujatia pre deti, Festivaly
Ďalšie podujatia v meste Šaľa

Šaľa Maxi Festík 2016

Červík Maxi sa šalianskym deťom po prvýkrát predstavil v minulom roku. Do Šale priniesol celodenný maratón detskej zábavy a radosti. Druhý ročník Šaľa Maxi Festíku bude aj tento rok - 18. júna a okrem programu pre deti prinesie aj program pre teenagerov a rodičov.

Maskot festivalu Šaľa Maxi Festík - červík Maxi a jeho kamaráti to na šalianskom futbalovom štadióne roztočili 6. júna minulého roku. Akcia pre deti takéhoto typu a rozsahu bola v Šali i okolitých okresoch prvou lastovičkou. Celodenný detský festival ponúkol návštevníkom pestrý program na hlavnom i vedľajšom pódiu spojený s množstvom sprievodných aktivít.

Červík Maxi sa do Šale vráti aj v tomto roku a prinesie so sebou ešte viac zábavy ako pri jeho prvej návšteve nášho mesta. Detský festival Šaľa Maxi Festík sa uskutoční 18. júna opäť na futbalovom štadióne v Šali. Festival prinesie okrem bohatého programu na hlavnom pódiu aj množstvo sprievodných aktivít, zaujímavých súťaží, exkluzívnych nafukovacích atrakcií, ktoré ešte v Šali neboli, a chýbať nebude ani obľúbená Baby zóna pre najmenších.

V tomto roku si na festivale prídu na svoje aj väčšie deti a rodičia. Zaspievať prídu finalisti speváckej súťaže Superstar a nebudú chýbať atrakcie určené pre „veľkých“. Hlavný program ponúkne to najlepšie z detskej showbiznisovej scény – vystúpiť príde Fíha Baby band, Lolo a Piškót, Dorotka z Fidorkova ako i domáci detský divadelný súbor Materinky.

V rámci ďalších aktivít sú pre deti pripravené exkluzívne nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár, maľovanie obrieho obrázku, súťaž v jazde na štvorkolkách či aktivity z dielne partnerov podujatia.

Novinkou v tomto roku budú aj veľké preteky, Grand Prix Nanny 2016 - Súťaž v behu s kočíkom pre dievčatá do 120 cm a Grand Prix Easy Rider 2016 - Súťaž v jazde na odrážadle pre chlapcov do 120 cm, súťaž v jazde na štvorkolkách do 10 rokov a súťaž Búracie kladivo pre celé rodiny. Súťažiť sa bude o trofeje, medaily a hodnotné ceny.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Burčiakove slávnosti 2020
Burčiakove slávnosti 2020
Veľké Kozmálovce- námestie, Veľké Kozmálovce
Silné Reči v Nových Zámkoch
Silné Reči v Nových Zámkoch
Kovak Kulturny Dom, Nové Zámky
Trial & Pumptrack 2020
Trial & Pumptrack 2020
Cyklopark, Veľké Zálužie