Salón Piva Summer 2020

Podujatie Bratislava

Salón Piva Summer 2020
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Varenie, Gastronómia
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Salón Piva Summer 2020

S radosťou oznamujeme všetkým milovníkom poctivého remeselného piva, že Salón Piva v Starej tržnici je späť! V netradičnom čase, na tradičnom mieste. Odpáľme leto ako sa patrí!

👉 8. – 10. júl 2020
👉 streda / štvrtok / piatok ⏳ 16:00 – 23:00h

Vstupné na 1 deň: 5€ (predaj iba na mieste).
V cene vstupného je sklený degustačný pohár Sensorik 0.42l.

🎟 Vstupenky na Salón Piva Summer Edition 2020 budeme predávať iba na mieste! Iba takto dokážeme správne odkontrolovať počet návštevníkov na festivale (nariadenia UVZ SR). Nechceme aby návštevníci, ktorí by si zakúpili lístky v predpredaji zostali stáť pred Starou tržnicou a čakali kým sa dostanú dovnútra (vzhľadom na obmedzenú kapacitu osôb na hromadných podujatiach).

🎟 Zakúpené vstupenky na aprílový Salón Piva nebudú platné na žiaden nasledujúci festival. Prosím požiadajte o vrátenie peňazí spoločnosť Tootoot, kde ste si vstupenky aj kupovali. Je to bezproblémové, ale ak by ste potrebovali súčinnosť, sme vám k dispozícii.

Záleží nám na vás, na vašom komforte, na vašom zdraví a preto musíme spoločne, v záujme všetkých, dodržiavať všetky aktuálne hygienické nariadenia 💪

1. Pivo sa podáva výhradne do čistého pohára.
2. Každý návštevník musí mať pri vstupe a pobyte na festivale prekryté horné dýchacie cesty ochranným rúškom, šatkou alebo šálom. Neplatí pri konzumácii a pití nápojov.
3. Každý návštevník si pri vstupe, aj počas festivalu, musí často dezinfikovať ruky.
4. Platí zákaz podávania rúk.
5. Odporúčame dodržiavanie rozstupov dva metre medzi osobami, neplatí to pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti a partnerov.
6. Ak máte príznaky akútneho respiračného ochore- nia, alebo zvýšenú telesnú teplotu, prosíme Vás zos- taňte doma! Kontaktujte svojho ošetrujúceho lekára a opustite miesto Starej tržnice.


Informácie budeme podľa aktuálnej situácie priebežne doplňovať.

Pevne veríme, že aj napriek týmto opatreniam, spoločne s vami, vytvoríme tú pravú a jedinečnú atmosféru. V mene všetkých pivovarov sa na vás veľmi tešíme. Na zdravie 🍻

Salón Piva podporuje zodpovedné pitie. Buďme zodpovední 🧡

Začiatok podujatia: 8. 7. 2020 16:00:00
Koniec podujatia: 10. 7. 2020 23:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Koncert v DK Ružinov
Koncert v DK Ružinov
Dom kultúry Ružinov, Bratislava