Sama naprieč Južnou Amerikou

Podujatie Bratislava

Sama naprieč Južnou Amerikou

Južná Amerika má často povesť nebezpečného kontinentu plného drogových dílerov. Dovoľte mi predstaviť Vám Južnú Ameriku takú, aká naozaj je.

8 mesiacov, 7 krajín, zhruba 14 000 km precestovaných v autobusoch, 27 couchsurfing hosťujúcich a stovky úžasných a večne vysmiatych miestnych ľudí. Porozprávam Vám o čare Karibiku, kolumbijskom (aj peruánskom) Machu Picchu, o dobrodružstvách v ekvádorskej Amazónii, o sandboardingu na peruánskom piesku, o tom ako som zápasila s nadmorskou výškou v Bolívii, ako aj o nehodách, ktoré sa mi prihodili takmer v každej krajine. No a v neposlednom rade Vám vyrozprávam, ako som sama žena precestovala Južnú Ameriku prevažne vďaka couchurfingu a prespávala u miestnych, celkom neznámych ľudí.
Máte sa na čo tešiť.

Rozprávať bude Milada Mili Konečná
Na Dobrodruh.sk máme od Mili článok - 7 dôvodov prečo navštíviť Kolumbiu: http://www.dobrodruh.sk/bogota/7-dovodov-preco-navstivit-kolumbiu
------------------------------------------------------------------------------------------
Vstupné 3,- eura
POZOR!!! Pre predpokladaný veľký záujem sa táto cestovateľská beseda presúva na 15. februára!!!
Aby ste sa všetci zmestili, mení sa aj miesto konania. Tentokrát NEBUDE beseda v našej klubovni DOBRODRUH, ale v STREDISKU KULTÚRY BRATISLAVA - NOVÉ MESTO na Vajnorskej 21. To je na tej istej ulici, len prilibžne 200-300 metrov ďalej smerom von z mesta. Začiatok zostáva o 19.00., odporúčame však prísť minimálne 15 minút pred začiatkom. Lístky priamo na mieste pred besedou.

Miesto konania podujatia: Stredisko kultúry BA Nové Mesto, Vajnorská 21, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 15. Februára 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 15. Februára 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1614N 17.1308E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Sama naprieč Južnou Amerikou

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia