SCANDAL TOUR 2022

Podujatie Banská Bystrica

SCANDAL TOUR 2022

SCANDAL TOUR 2022- sexy vystúpenie striptérov zo skupiny HOT MEN DANCE v 6 slovenských mestách

KONEČNE! Dámy, poďme sa pozrieť na veľkolepé turné! Bude to SCANDAL!
A je to tu – nádych, výdych, a ešte raz nádych a výdych. Áno, dámy, konečne si môžete vyhodiť z kopýtka po dlhej pauze. Muži si budú konečne môcť pozrieť futbal bez výčitiek, vyraziť na pivo, zatiaľ čo sa dámy pôjdu zabávať. Po viacerých beznádejne vypredaných LEN PRE ŽENY TOUR, ktoré videli tisícky žien po celom Slovensku, je tu pokračovanie vo veľkolepom štýle, na Slovensko prichádza celosvetovo známa HOT MEN DANCE!

Úspešný projekt, ktorý prináša tento rok zaujímavé prekvapenie. Hrozí, že sa turné opäť rýchlo vypredá, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si májovú elektrizujúcu dámsku jazdu!
HOT MEN DANCE ako štýl: V podstate ide o kombináciu show dance a moderného tanca, ktorá sa spája s prvkami erotického tanca. Show dance zabezpečuje veľkolepé vystupovanie v kostýmoch, ktoré sú zoradené podľa určitého príbehu. Musí to byť v súlade s hudbou, štýlom, obsahom, choreografiou a tanečníkmi.

Spojenie show dance a modern dance znamená zmes moderných tanečných štýlov, ktorými môžu byť RnB, Hip-Hop, Break Dance, Robot Dance, Electric Dance a ďalšie choreografické štýly. Štýl HOT MEN DANCE nie je obyčajný, vyššie spomínané dva štýly sa spájajú s unikátne rozvinutým erotickým tanečným umením, ktoré si netreba zamieňať so známou „kategóriou chippendale“.
Program je nabitý tematickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, strhujúcimi efektami, ale aj šarmom a eleganciou. Aj vo vašom meste si tak budete môcť vychutnať show Made in Hungary v podaní maďarskej skupiny HOT MEN DANCE. Chlapci už teraz pracujú na originálnych choreografiách! Celý večer bude moderovať nikto iný ako Tom Kave, už bývalý striptér, majster Európy v pánskom striptíze 2014. Bude to legendárne!

V skratke
program nabitý akrobatickými kúskami, veľkolepými efektami ale aj šarmom a eleganciou HOT MEN DANCE sa predstaví v 6 mestách po celom Slovensku programom sprevádza Tom Kave vzrušujúca erotická a tanečná zábava pre všetkých

Program "LEN PRE ŽENY TOUR 2022 v podaní HOT MEN DANCE"
12.5.2022 Košice : GES club, Námestie L. Novomeského 1443, 040 01 Košice 13.5.2022 Žilina: Dom Odborov, Antona Bernoláka 51, 010 01 Žilina 14.5.2022 Poprad: Aquapark, Športová 1397/1, Poprad 05801, kongresová sála 19.5.2022 Bratislava: The Club, Rybné námestie 4135/1, 811 02 Staré Mesto 20.5.2022 B. Bystrica : Urban Spot, Komenského, 974 01 Banská Bystrica 21.5.2022 Trenčín: Piano Club, Pod Sokolicami 518, 911 01 Trenčín

Otvorenie sály: 19:00
Začiatok programu: 20:00

Na čo sa môžete tešiť:

súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien
hudobné mixy rôznych žánrov dámy sa budú môcť exkluzívne vyfotiť so všetkými účinkujúcimi HOT MEN DANCE a na pamiatku si odnesú fotku vytlačenú priamo na mieste tematické vystúpenia zahraničných účinkujúcich show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou after party v každom meste moderátor Tom Kave


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Deň rodiny 2022
Overené podujatieDeň rodiny 2022
Park pod pamätníkom SNP, Banská Bystrica
Stretnutie s Jozefom Banášom
Overené podujatieStretnutie s Jozefom Banášom
Verejná knižnica Mikuláša Kováča, Banská Bystrica
Kontakt 2022
Overené podujatieKontakt 2022
Stredoslovenské osvetové stredisko, Banská Bystrica
Deň rodiny 2022
Overené podujatieDeň rodiny 2022
Park pod pamätníkom SNP, Banská Bystrica