Sendreiovci & Kokavakere Lavutára

Podujatie Trenčianske Teplice

Sendreiovci a Kokavakere Lavutára sú vynikajúci hudobníci, ktorí patria medzi najznámejšie slovenské kapely hrajúce cigánsku muziku. Ich koncerty pripomínajú bazén v lete - sú plné tlačiacich sa ľudí, ktorí sa chcú osviežiť chytľavými melódiami. Sendreiovci, ktorí v minulosti spolupracovali aj s kapelou Para, majú za sebou mnohé vystúpenia po celom Slovensku a dostali sa aj za hranice. Vystúpili na koncertoch v Moskve, Londýne, Berlíne, New Yorku, Bologni, Prahe, Budapešti, Krakowe a Lubljane. Ich prirodzený talent si všimol aj hudobný skladateľ Hans Zimmer a nahral s nimi hudbu k hollywoodskemu filmu Sherlock Holmes: Hra tieňov. Sendreiovci a ich skupina uchovávajú autentický cigánsky folklór a túto tradíciu prenášajú z generácie na generáciu.

Koncert je súčasťou festivalu Hudobné leto Trenčianske Teplice. Viac informácií o programe nájdete na www.hudobneleto.sk.

Vstupenky:

Vstupenky na podujatie zakúpite na www.ticketportal.sk, v Kúpeľnom hoteli PAX Trenčianske Teplice, TIK Trenčianske Teplice, v KIC Trenčín a na mieste v deň podujatia v Kursalone Trenčianske Teplice.


Viac informácií nájdete na:

https://www.hudobneleto.sk/

https://www.facebook.com/hudobneleto/

Fotografie
Podobné podujatia
Divadelná komédia Milenec v Kursalone
Overené podujatieDivadelná komédia Milenec v Kursalone
Kursalon Trenčianske Teplice, Trenčianske Teplice
Ruská pieseň nad Dunajom
Overené podujatieRuská pieseň nad Dunajom
Kursalon Trenčianske Teplice, Trenčianske Teplice
KANDRÁČOVCI: ŠAĽENE TURNE
KANDRÁČOVCI: ŠAĽENE TURNE
Športová hala, Považská Bystrica
KALI A PETER PANN
KALI A PETER PANN
Lastriga Club, Zemianské Kostoľany
Koncert SIMA
Koncert SIMA
Mestské kultúrne stredisko, Bánovce nad Bebravou