Šibačka s chrobáčikmi

Podujatie Liptovská Sielnica

Šibačka s chrobáčikmi

Všetky deti a rodičov srdečne pozývame na veľkonočnú ŠIBAČKU S CHROBÁČIKMI. Spolu s našimi šaškami vyrobíme veľkonočných zajačikov, čaká vás interaktívne pesničkárske vystúpenie s chrobáčikmi, detský veľkonočný flám a veľa zábavných súťaží s odmenami.

Veselé podujatie vo veľkonočnej atmosfére si môžete vychutnať v našej detskej zábavnej hale BABYLAND v sobotu 26. marca 2016 od 15:00 hodiny. Chlapci a oteckovia, prineste so sebou aj veľkonočné prúty, pretože budeme súťažiť o najdlhší korbáč. A taktiež o to, kto získa od dievčat najviac stužiek za zdravodajnú a peknodajnú šibačku s riekankami :-)

Na záver si nadelíme poriadnu detskú diskotéku a na každé dieťatko čaká sladká odmena a darček. Keďže hlavný program sme pripravili v detskej zábavnej hale, počet účastníkov je limitovaný, aby sme sa všetci cítili príjemne a komfortne. Preto si nezabudnite včas rezervovať miesto ;-)

PROGRAM

  • 15:00 - UROBME SI VEĽKONOČNÝCH ZAJAČIKOV
  • 16:00 - PESNIČKÁRSKE VYSTÚPENIE CHROBÁČIKOV SPADLI Z JAHODY
  • 17:00 - SÚŤAŽ O NAJDLHŠÍ KORBÁČ
  • 17:30 - KTO VYŠIBE NAJVIAC STUŽIEK?
  • 18:00 - VEĽKONOČNÝ DETSKÝ FLÁM
  • 19:00 - VOĽNÁ ZÁBAVA A ŠANTENIE V ZÁBAVNEJ HALE

ÚČASTNÍCKY POPLATOK

8 € / dieťatko
2 € / dospelý

Hostia, ktorí využijú veľkonočný pobytový balík KORBÁČIK alebo akýkoľvek iný pobyt v našom stredisku, majú vstup na ŠIBAČKU S CHROBÁČIKMI zdarma.

Miesta na veľkonočnú rodinnú párty si môžete rezervovať na čísle 0907/812 327 alebo na e-mailovej adrese villabetula@villabetula.sk. Na týchto kontaktoch získate aj ďalšie informácie.

Tešíme sa na veselé šibanie s vami :-)

Váš VILLA BETULA tím

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia