Silné Reči v Žiline

Podujatie Žilina

Silné Reči v Žiline

Lístky v predaji v sieti Ticketportal SK alebo priamo tu https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=157736

Silné Reči sa po mesačnej prestávke opäť vracajú do Žiliny do obľúbeného Klub Kolečko, kde sa vám predstavia v plnej sile :)

Jakub Lužina Humorbot 3000
Mladý a talentovaný bábkoherec zistil, že nadávat detom sa nepatrí a tak sa radšej rozhodol pre stand up comedy. Tu môže vulgárne ale so šarmom dourážat všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Martin Hatala Stand-up
Bol clenom klubu historického šermu a pocúva rock a metal, co znamená, že to nemá v živote lahké. Rád sa psychicky týra a preto vystupuje aj u nás v show.

Jakub Gulík The GulloShow
Jeden z najúspešnejších komikov, ktorý sa nezlakol medializácie a zacal svoje videá uverejnovat na najväcšom video kanáli pod názvom - GulloShow.

Matej Adámy
Vyštudoval osemrocné gymnázium so zameraním na jazyky a politológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Vecný cynik ktorého najväcším záujmom je vtipné komentovanie športových podujatí a životných situácií, v ktorých je majster svojho remesla.

Simona
Rodáčka zo Žiliny, ktorá skorej ako objavila čaro standupu, pričuchla mestskému divadlu, hraniu či réžii. Potom, čo v sebe objavila mrchu alias feministku sa objavila v ČSMT až napokon zakotvila v Silných Rečiach.

Miesto konania podujatia: Klub Kolečko, Komenského 2743/6, Žilina
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=157736
Dátum začiatku podujatia: 28. Januára 2017 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 28. Januára 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2212N 18.7387E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Silné Reči v Žiline

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia