Silné Reči v Žiline

Podujatie Žilina

Silné Reči v Žiline

Lístky v predaji v sieti Ticketportal SK alebo priamo tu https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=158166

Silné Reči sa po mesačnej prestávke opäť vracajú do Žiliny do obľúbeného Klub Kolečko, kde sa vám predstavia v plnej sile :)

Simona
Rodáčka zo Žiliny, ktorá skorej ako objavila čaro standupu, pričuchla mestskému divadlu, hraniu či réžii. Potom, čo v sebe objavila mrchu alias feministku sa objavila v ČSMT až napokon zakotvila v Silných Rečiach.

Michael Szatmary - Stand Up Comedy
Zakladateľ slovensko - židovského časopisu, ex redaktor správ a hudobník toho času na materskej sa v show preslávil svojimi poctivo spracovanými a vyšperkovanými standupmi. Okrem toho je autorom a moderátorom komediálnej talkshow F(l)oor.

Stanislav Staško 3T - Tri Tvorivé Tvory
Herec, komik a skvelý improvizátor nabral mohutné skúsenosti popri účinkovaní v improvizačnej skupine 3T. V súčasnosti sa venuje najmä hraniu v divadle, stand-up comedy a improvizáciám.

Jaro Abaffy
Pochádza z Popradu, čo je počuť na jeho prízvuku, vidieť na jeho vystupovaní a cítiť na jeho podtatranskom prístupe k životu. Do Silných Rečí prišiel po svojom skvelom vystúpení na open mike počas jednej zo show. Pracuje ako systémový administrátor, čo sa silno prejavilo aj na jeho psychike.

Miesto konania podujatia: Klub Kolečko, Komenského 2743/6, Žilina
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=158166
Dátum začiatku podujatia: 18. Februára 2017 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 18. Februára 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2212N 18.7387E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Silné Reči v Žiline

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia