Silné Reči vo Vrútkach

Podujatie Vrútky

Silné Reči vo Vrútkach

Lístky v predaji priamo v prevádzke Rock Club Mlyn Official.

Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmimi podarilo opraviť a do 8mej sezóny ideme ešte silnejší ako kedykoľvek predtým. Už začiatkom roka nás budete vidieť vo viacerých slovenských mestách, ktoré sme doteraz obchádzali, ale vrátime sa aj na naše obľúbené miesta.

V Rock Club Mlyn vo Vrútkach vystúpia 13. marca títo komici:

Ján Gordulič (oficiálna stránka)
Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášnou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťaňmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Jakub Gulík The GulloShow
Jeden z najúspešnejších komikov, ktorý sa nezľakol medializácie a začal svoje videá uverejňovať na najväčšom video kanáli pod názvom - GulloShow.

Jakub Lužina Humorbot 3000
Mladý a talentovaný bábkoherec zistil, že nadávať deťom sa nepatrí a tak sa radšej rozhodol pre stand up comedy. Tu môže vulgárne ale so šarmom dourážať všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Martin Hatala Stand-up
Bol členom klubu historického šermu a počúva rock a metal, čo znamená, že to nemá v živote ľahké. Rád sa psychicky týra a preto vystupuje aj u nás v show.

www.silnereci.sk
www.youtube.com/silnereci
www.instagram.sk/silne_reci

Miesto konania podujatia: Rock Club Mlyn Official, Matušovičovský rad 5652, Vrútky
Dátum začiatku podujatia: 13. Marca 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 13. Marca 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 49.1132N 18.9173E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Silné Reči vo Vrútkach

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia