SILNÉ REČI

Podujatie Veľký Krtíš

SILNÉ REČI

Stand-up comedy show Silné reči prichádza do Veľkého Krtíša !

Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmymi podarilo opraviť a do ôsmej sezóny ideme ešte silnejší, ako kedykoľvek predtým. Už začiatkom roka nás budete vidieť vo viacerých slovenských mestách, ktoré sme doteraz obchádzali, ale vrátime sa aj na naše obľúbené miesta.

V Kultúrnom dome Veľký Krtíš vás autorským humorom a spŕškou vtipov zahrnú títo komici:

Jakub Lužina Humorbot 3000
Mladý a talentovaný bábkoherec zistil, že nadávať deťom sa nepatrí a tak sa radšej rozhodol pre stand up comedy. Tu môže vulgárne, ale so šarmom dourážať všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Martin Hatala Stand-up
Bol členom klubu historického šermu a počúva rock a metal, čo znamená, že to nemá v živote ľahké. Rád sa psychicky týra a preto vystupuje aj u nás v show.

Gabo Žifčák
Mladý muž zápasiaci s príkoriami života v sebe objavil komediálny talent, keď sa pokúšal nájsť si priateľku. Odvtedy ho výrazne rozvinul, no je stále single.

Matej Adámy
Vyštudoval osemročné gymnázium so zameraním na jazyky a politológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Vecný cynik, ktorého najväčším záujmom je vtipné komentovanie športových podujatí a životných situácií, v ktorých je majster svojho remesla.

Predstavenie nie je vhodné pre deti do 15 rokov !

Vstupné v predpredaji 7 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. ( tel.: 047/4831376 ); www.msks.velky-krtis.sk

Fotografie
Podobné podujatia
Mega párty Zvolen
Mega párty Zvolen
Hotel Poľana, Zvolen
NOC DIVADIEL 2019/ ANTIKVARIÁT
NOC DIVADIEL 2019/ ANTIKVARIÁT
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
Retro zábava
Overené podujatieRetro zábava
Kultúrny dom Šalková, Banská Bystrica
Retro zábava
Overené podujatieRetro zábava
Kultúrny dom Šalková, Banská Bystrica
Randevu
Randevu
MsKS, Hriňová
Kali a Peter Pann
Kali a Peter Pann
Ministry of Fun, Banská Bystrica