SILVESTER 2019

Podujatie Piešťany

SILVESTER 2019 

Ani sme sa nenazdali a opäť tu máme po roku Silvester Party, ktorá na konci roku nesmie chýbať a ktorou zároveň privítame rok nový a to rovno naloženou žúrečkou ktorú musíte zažiť  Budeme pre Vás chystať občerstvenie, nebude chýbať polnočný prípitok, tradičný ohňostroj a nevynecháme ani tombolu  Do nového roka nás všetkých spoza mixu privedie náš Dj Lukas.O, ktorý pre Vás už tradičné chystá tie najlepšie hity rokov minulých až po tie najväčšie tanečné pecky súčasnosti. Za barom nebudú chýbať naše skvelé barmanky a my veríme, že si koniec starého a začiatok novéhi roka spolu užijeme v plnej paráde  Nezabudnite zdielať udalosť, pozvať všetkých kamarátov a pre istotu si už dnes rezervujte svoj box  Tešíme sa na Vás 

Music: DJ LUKAS.O
Hosteska & welcome drink
Polnočný prípitok
Tombola
Občerstvenie
Ohňostroj
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+
Dresscode - zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !!!


Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

info & rezervácie: 0905 546 374

Začiatok podujatia: 31. 12. 2019 21:00:00
Koniec podujatia: 1. 1. 2020 4:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia