Silvester 2022

Podujatie Liptovský Mikuláš

Silvester 2022

Silvestrovská párty v bazénoch

Obľúbené silvestrovské kúpanie pokračuje a aj poslednú noc tohto roku môžete osláviť v trópoch, v plavkách a s exotickým drinkom v ruke. Nočné kúpanie s vodnými atrakciami, adrenalínovými toboganmi či pokojným saunovým svetom je pripravené a zábava zaručene graduje až do 3:00 hod ráno.

Tanečným parketom sa stávajú bazény a jediným vhodným outfitom sú plavky a crazy silvestrovské doplnky. A keď zábava, tak poriadna. Posledný deň roku vás zabavá aj top reper slovenskej hudobnej scény EGO. K tomu non-stop disko alebo krásne tanečnice, určite zaručia nezabudnuteľnú zábavu. Zvolíme Najlepší pár Silvestra ´22, zabavíme sa pri bláznivých súťažiach či súboji pohlaví. A čo by to bol za Silvester, keby nebola tombola? V tradícii pokračujeme a aj tohto roku je pripravená štedrá tombola s atraktívnymi výhrami. Kto môže povedať, že bol počas Silvestra na tropickom ostrove? No predsa ten, kto silvestruje v Tatralandii. Teplota vzduchu garantovaná nad 30°C, živé tropické rastliny všade okolo, šnorchlovanie či surfovanie na dosah a pre ochladzujúcu Piňa Coladu stačí natiahnuť ruku k vodnému baru Barbados.

– Program prebieha v čase 18:00 – 03:00 hod.
– Zmena programu vyhradená. – Deti do nedovŕšených 6 rokovv sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu. – Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Aqua ticket (10 bazénov, 6 šmýkačiek a toboganov, parkovanie, skrinku) a celovečerný silvestrovský program.

29€

18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia