SIMA Magušinová na zámku

Podujatie Pezinok

SIMA Magušinová na zámku

Koncert známej slovenskej speváčky a pesničkárky Simy Magušinovej sa uskutoční na historickom nádvorí na zámku v Pezinku 1. augusta 2022.

Sima Magušinová je slovenská speváčka, pesničkárka, ktorá sa narodila v Považskej Bystrici 26. februára 1988. Je vydatá, venuje sa skladaniu piesní. Spievanie a tvorenie vníma nielen ako záľubu, ale aj ako poslanie a dar od Boha. Rada píše skladby nielen pre seba, ale aj pre iných, prípadne aj pre filmové alebo muzikálové projekty.

Ocenenia:
2009 – Gospel talent, pieseň: Nádherný svätý 2013 – Dvojplatina za album Dobrý deň to som ja 2014 – cena Zväzu autorov a interpretov populárnej hudby (ZAI) v kategóriách „objav roka“, „album roka“ za album Dobrý deň to som ja 2018 – cena Zväzu autorov a interpretov populárnej hudby (ZAI) v kategórii „speváčka roka“ 2018 – Osobnosť televíznej obrazovky, kategória speváčka 2020 – Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii speváčka 2021 – Cena Fra Angelica udeľovaná Konferenciou biskupov Slovenska

20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Tomáš Klus - Cítim / Pezinok
Overené podujatieTomáš Klus - Cítim / Pezinok
Amfiteáter, Pezinok, Pezinok
Fragile Queen
Overené podujatieFragile Queen
Šimák Zámok, Pezinok
POKÁČ na zámku
Overené podujatiePOKÁČ na zámku
Šimák Zámok, Pezinok
DALIBOR JANDA na zámku
Overené podujatieDALIBOR JANDA na zámku
Šimák Zámok, Pezinok
SHAKATAK na zámku
Overené podujatieSHAKATAK na zámku
Šimák Zámok, Pezinok