Slávnostné otvorenie zrekonštruovanej športovej haly

Podujatie Žilina

Slávnostné otvorenie zrekonštruovanej športovej haly

Milí rodičia, žiaci a všetci priatelia športu

dovoľte nám pozvať vás na slávnostné otvorenie zrekonštruovanej športovej haly pri Spojenej škole na Rosinskej ceste v Žiline. Vynovená športová hala sa stane športovým srdcom Žiliny, keďže je jedinou halou svojho typu v našom krajskom meste spĺňajúcou parametre na organizáciu najvyšších súťaží a turnajov. Žilinský samosprávny kraj investoval do športoviska takmer 800-tisíc eur, jeho priestory zastrešia až 13 rôznych športov a budú slúžiť študentom, športovým klubom i verejnosti.

Slávnostné otvorenie sa uskutoční vo štvrtok 4. mája 2017 o 16.00 h. Súčasťou programu bude ukážka aktivít športových klubov pôsobiacich v Žiline, talentovaných športovcov a exhibičný zápas futbalistov MŠK Žilina a mladých reprezentantov, medzi ktorými nebudú chýbať žilinskí rodáci.

Srdečne vás pozývame v mene Spojenej školy v Žiline a Žilinského samosprávneho kraja na športové popoludnie v novootvorenej hale.

Miesto konania podujatia: Spojená škola, Rosinská cesta 4, Žilina (ŠG a SOŠd), Rosinská cesta 4, Žilina
Dátum začiatku podujatia: 4. Mája 2017 16:00
Dátum ukončenia podujatia: 4. Mája 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2055N 18.7713E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Slávnostné otvorenie zrekonštruovanej športovej haly

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia