SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND

Podujatie Bratislava

SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND

SLIPKNOT a ich dychberúca metalová show v Bratislave. Zaznejú skladby z albumu We Are Not Your Kind a najväčšie hity ich 25-ročného pôsobenia.

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT po prvýkrát na Slovensku!

Nespútaní muzikanti z hudobnej formácie Slipknot, známi svojimi vystúpeniami v maskách, odštartovali v roku 2020 európske túrné We Are Not Your Kind, na korom spolu s fanúšikmi oslavovali úspechy posledného, rovnomenného albumu. Po niekoľých zastávkach v európskych metropolách turné prerušila situácia súvisiaca s pandémiou covidu-19, ktorá kultúrnu oblasť na dlhé mesiaca umlčala. Fanúšikom tvrdej muziky však prinášajú výbornú správu. Dychberúcu show ponúknu v Bratislave v auguste 2022.

Návštevníci podujatia si tak môžu užiť skladby zo spomínaného albumu We Are Not Your Kind, zaznejú však aj najväčšie hity zoskupenia, ktoré mapujú ich 25-ročné pôsobenie na hudobnej scéne. Jedinečnú farebnú pódiovú scénu umocní zážitok z kvalitnej tvrdej muziky.

Premiérové vystúpenie legendárnej formácie sa uskutoční v Bratislave 03.08.2022 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia