Slovak Food Festival 2016

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Varenie, Gastronómia, Podujatia pre deti, Kam v Bratislave
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Slovak Food Festival 2016

Slovak Food Festival je najväčšie podujatie tohto druhu na Slovensku, ktoré ako jediné ponúka neobmedzené možnosti pre milovníkov dobrého jedla a bohatý program pre rodiny s deťmi.
Slovak Food Festival už o pár dní otvorí svoje brány pre návštevníkov po siedmykrát. Gastronomické open air podujatie je vďaka svojim organizátorom každý rok pripravené otvárať nové rozmery. Nebude tomu inak ani počas víkendu 27. – 29. mája 2016 na Bratislavskom hrade. Sprievodným podujatím v nedeľu bude absolútna novinka tohto ročníka a v rámci gastronomických podujatí na Slovensku aj exkluzívna udalosť, ktorou bude hromadné tancovanie na Bratislavskom hrade! Nakoniec prečo nie? Tancovanie je od pradávna obľúbenou formou zábavy. Slovak Food Festival je tematický. Piatok patrí hudobným vystúpeniam a vďaka zóne Pilsner Urquell, sa hudby chtiví návštevníci môžu zabaviť na vystúpení Silent Tria aj v sobotu.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
BEATLES Solo Years - THE BACKWARDS
BEATLES Solo Years - THE BACKWARDS
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
CONCORD ORCHESTRA
Overené podujatieCONCORD ORCHESTRA
EUROVIA Aréna, ŠH Pasienky, Bratislava