Smejko a Tanculienka - Poď von!

Podujatie Bratislava

Smejko a Tanculienka - Poď von!

A je to tu! Úplne nové predstavenie s Huncúlikom, Smejkom a Tanculienkou s pesničkami z ich posledného filmu Poď von! Huncúlik doma sedí, nič nerobí a len vylihuje, pretože vonku prší a hrmia blesky. Prekvapia ho zamočení Smejko a Tanculienka a snažia sa ho zabaviť pesničkou Keď si šťastný. Zahrajú sa aj hru Dvaja remeselníci. Zaspievajú si aj Žltú raketu. Rozdelia si spoločne Čokoládu. Nič však nepomáha. Našťastie ale vyjde slniečko a všetci môžu ísť von. Prídu do čarovného parku, kde stretnú vlka na kolobežke, ktorý im zaspieva svoj smutný príbeh v pesničke Vlk a semafor. Objavia Túlavé topánky a vydajú sa s nimi do sveta. Dobrodružstvo s lupičmi zažijú aj Na divokom západe. Zaspievajú si Poď von! Ale hlavne sú radi, že sú spolu a aj keby sa znovu rozpršalo, povedia si: Nič nás nezlomí. A možno zaspievajú aj nejaké staršie hity. Nechajte sa prekvapiť a príďte na jedinečné pesničkové predstavenie Poď von! s Huncúlikom a Smejkom a Tanculienkou!
Chrobáčikovia, tešíme sa na vás na koncertoch! Vaši Smejko a Tanculienka Predstavenie trvá približne 60 minút a je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.
Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov. Ako bonus ku každým 4 lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete vybrať darček: 1. DVD alebo 2. Mesačný prístup ku všetkým našim filmom a rozprávkam na www.kukino.tv Darček získate pred vstupom do sály.

17:00


Fotografie
Podobné podujatia
Slobodná Európa / TROJKA TOUR
Overené podujatieSlobodná Európa / TROJKA TOUR
Majestic Music Club, Bratislava
THE SUBWAYS
Overené podujatieTHE SUBWAYS
Majestic Music Club, Bratislava
Polemic
Overené podujatiePolemic
Club Hron, Bratislava
DOGA Respekt Vinyl Tour (cz)
Overené podujatieDOGA Respekt Vinyl Tour (cz)
Majestic Music Club, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieWE ARE SCIENTISTS
Nová Cvernovka, Bratislava