Snehová kráľovná

Podujatie Prievidza

Snehová kráľovná

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi

vás pozýva na krásny rodinný muzikál na motívy Hansa Christiana Andersena – „Snehová kráľovná“. Uskutoční sa v piatok 24. januára 2020 o 17.00 h v Športovej hale v Prievidzi. V hlavných úlohách sa predvedú Barbora Švidraňová, Dárius Koči, Marián Labuda a ďalší. Predstavenie potrvá 80 minút.

Príbeh hovorí o sile lásky a priateľstva, ktorá dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce a prebrať ho znova k životu. Odvážna Gerda sa musí vydať na dlhú cestu po zamrznutej krajine, aby našla a oslobodila svojho kamaráta Kaja, ktorého odviedla Snehová kráľovná do svojej ríše snehu a ľadu. Gerda cestou zažije veľa dobrodružstiev a napriek dlhej púti sa nevzdáva nádeje, že svojho kamaráta opäť uvidí.

Vstupné: od 15,00 €. Vstupenky sú v predaji v sieti MaxiTicket a v pokladni Domu kultúry Prievidza. Deti do 3 rokov bez nároku na miesto v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia