Spaceman Championship 2016

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Iné podujatia, Športové podujatia
Web podujatia:
www.spcmn.org
Web organizátora:
www.spcmn.org
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: info@spcmn.org

Preteky Spaceman Championship 2016 sa uskutočnia v sobotu 8.októbra 2016 8:00-22:00 v Areáli Divoká Voda v Čunove. Registrovaní pretekári si počas dňa porovnajú svoje sily vo fyzických a psychických disciplínach inšpirovaných základnými testami astronautov.

Kvalifikácia na preteky pozostáva z online testov, bola spustená 16. septembra cez stránku organizátora. Účastníci pretekov sa môžu tešiť na workout games, zipline, hydrospeed, let s dronom, potápanie, či pristávanie s raketoplánom na leteckom simulátore a ďalšie disciplíny.

Víťaz Spacemen Championship 2016 si odnesie letenku na ZeroG (beztiažový parabolický let lietadlom) s 5-dňovým leteckým výletom do Star City pri Moskve, držiteľ 2. miesta získa adrenalínovú cenu, let stíhačkou s nafilmovaním letu a pre 3. miesto sú pripravené športové hodinky značky Luminox z vesmírnej série.

Organizátor Róbert Vokál je adrenalínovým nadšencom: "Už veľa rokov ma baví lietanie, šport, veda a vesmír. V roku 2013 som prekonal sám seba a vyhral som v súťaži suborbitálnu letenku. Preteky Spaceman Championship prinášame, aby mal každý príležitosť cítiť sa ako astronaut. A pokiaľ ide o hlavnú výhru...pocit beztiaže a ten výhľad sú neopísateľné. Príďte zažiť dobrodružný deň v krásnom Areáli Divokej Vody a prekonajte svoje limity. Unikátne zážitky a zábava sú garantované až do večera.”

Na podujatie Spaceman Championship majú diváci vstup voľný a tiež možnosť si nesúťažne vyskúšaťniektoré z disciplín. Po skončení pretekov bude nasledovať večerná párty s DJ-mi.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Spaceman Organization
Fotografie
Podobné podujatia