Spirituálne prebudenie | Ženský tantra retreat pre 6. čakru

Podujatie Šútovo

Spirituálne prebudenie | Ženský tantra retreat pre 6. čakru
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.mysteriumzeny.sk/
Ďalšie podujatia v meste Šútovo
INTUÍCIA nám pomáha robiť správne rozhodnutia, chráni nás pred nebezpečenstvom, pomáha nám liečiť sa, keď to potrebujeme. Je mostom k našej duši a k schopnosti žiť život v láske, pokoji, harmónii, súcite a predovšetkým v radosti. Spolu s intuíciou sa prebúdza schopnosť vibrovať na vyššej frekvencii, byť súcitným človekom, vidieť život z nadhľadu a milovať ho so všetkým, čo prináša.
V mužsky orientovanej spoločnosti sa však ženy naučili nedôverovať svojej intuícii a nevenovať jej pozornosť. V takomto prostredí sa nerozvinula, je skrytá pod náporom každodenných starostí alebo je využitá len jej časť.
My všetky sme nositeľkami daru intuície. Každá žena sa rodí s týmto darom, je to zámer prírody. 
Na septembrovom retreate sa spoločne otvoríme schopnosti, s ktorou sa rodíme. Vrátime sa na miesto vysokej intuície, na miesto našich duchovných darov. Získame hlbokú dôveru vo vlastnú intuíciu a múdrosť. Prebudíme svoj prirodzený dar jasnozrivosti a prostredníctvom svojich zmyslov naplno vstúpime do Tu a Teraz.

****
Téma retreatu: Spirituálne prebudenie | 6. čakra
Cyklus: Mystérium ženy
Termín: štvrtok 15. – nedeľa 18. september 2022
Lektorka: Barbora Sihelská
Cena: 350 €
First moment: zľava 10 % (35 €) do konca júna
PRIHLÁŠKA: https://bit.ly/SpiritualnePrebudenie_september2022
VIAC INFO: https://www.mysteriumzeny.sk/podu.../spiritualne-prebudenie/

****
Každý retreat prebieha ako ucelená víkendovka, nezávisle od ďalších tém. Víkendovku môžeš absolvovať podľa témy, ktorá ťa zavolá, alebo ideálne celý cyklus Mystérium ženy v jednom roku. Môžeš ich aj opakovať alebo sa na niektorú tému prihlásiť ďalšie roky. Uchopenie každej z tém ide do hĺbky a vždy otvára nové obzory.
Počas každého retreatu ideme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine žien. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúseností s energetickou prácou.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mystérium Ženy - Tantra Joga
Fotografie
Podobné podujatia