Spišských 333 Extreme

Podujatie Spišská Nová Ves

Spišských 333 Extreme

Spišských 333 EXTREME je nonstop pretek určený pre nadšencov horskej (MTB) cyklistiky, ktorí sú odhodlaní zabojovať na bicykli s prírodou Spiša aj na hranici svojich možností.

Je obrovskou výzvou, pri ktorej otestujete sami seba, zabojujete so svojím ja v extrémne náročnom preteku bez podpory. Siahnete na dno svojich fyzických aj psychických síl, ale v cieli sa všetko premení na pocit skutočného uspokojenia, nielen z preteku, z poznania krásy hôr na Spiši, ale aj z poznania nových priateľov a ich životnej filozofie.
Nezáleží na poradí v cieli, nezáleží na cenách. Víťazstvom bude absolvovanie tohto krásneho extrémneho preteku po vybraných existujúcich i nových cyklotrasách Spiša. Je to nielen pretek a test vlastného cyklistického umenia a síl, ale je to športová i spoločenská udalosť na podporu a propagáciu Spiša ako zaujímavého cykloturistického regiónu pre všetkých, ktorí radi aktívne trávia svoj voľný čas i dovolenky.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
VIII. ČUTKOVSKÝ ŠLAK
VIII. ČUTKOVSKÝ ŠLAK
Čutkovská dolina, Ružomberok
Turčiansky beh
Turčiansky beh
Futbalové ihrisko, Žabokreky