Štafetový infobeh

Podujatie Košice

Štafetový infobeh

Na východné Slovensko prichádza Štafetový infobeh, aký tu ešte nebol. Po prvý raz sa tak Košický a Prešovský kraj na jeden deň stane miestom, v ktorom sa prepojíme s Európskou úniou.

Spoločne prebehneme po spojnici troch miest a 21 obcí a priblížime si tak význam Slovenska – krajiny predsedajúcej Rade Európskej únie. Podávanie štafety medzi bežcami na trase bude symbolom rotujúceho predsedníctva členských štátov Európskej únie na čele Rady Európskej únie.

Bežeckú verejnosť pozývame stať sa súčasťou unikátneho projektu a podieľať sa na úspešnom dobehnutí do cieľa. Rovnako vítaní sú diváci, ktorí podporia bežcov na trati a stanú sa tak súčasťou výnimočného behu. Slávnostne odštartujeme 10. septembra o 8.00 pri Dolnej bráne v Košiciach.

Zapojené mestá a obce. Košice, Vajkovce, Kráľovce, Ploské, Nová Polhora, Šarišské Bohdanovce, Mirkovce, Niereše, Žehňa, Abranovce, Kokošovce, Dulová Ves, Prešov, Fintice, Záhradné, Tulčík, Demjata, Raslavice, Vaniškovce, Fričkovce, Raslavice, Hertník, Osikov, Bardejov.

Miesto konania podujatia: Hlavná ulica, Hlavná, Košice
Dátum začiatku podujatia: 10. Septembra 2016 08:00
Dátum ukončenia podujatia: 10. Septembra 2016 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7232N 21.2566E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Štafetový infobeh

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Ben Caplan
Ben Caplan
Tabačka Kulturfabrik, Košice
Ben Caplan
Ben Caplan
Tabačka Kulturfabrik, Košice
Ben Caplan
Ben Caplan
Tabačka Kulturfabrik, Košice