Stand up comedy

Podujatie Košice

Stand up comedy

Štvorica stand-upistov sa postará o to, aby leto nebolo len horúce, ale aj veselé. Nemáte šancu nahodiť si poker face, ale ústa sa vám zaručene roztiahnu do úsmevu a možno sa budete aj zubiť. Títo ľudia si vedia urobiť srandu nielen z iných, ale aj zo seba a aj vážne situácie vedia obrátiť na veselé príhody zo života. A nech je to akokoľvek vážna téma, vždy z nej dokážu vytĺcť kapitál. Je to dar, ktorým obdarúvajú svojich poslucháčov na svojich vystúpeniach.

Leto v parku prídu spríjemniť svojim sviežim humorom hneď štyria humoristi – Samo Trnka, Dano Čistý, Tomáš Hudák a Michael Szatmary. Nepýtajte sa o čom budú hovoriť, aké veselé príhody vysypú z rukáva. Je to vždy improvizácia, ktorá sa viac-menej rodí v danú chvíľu, aj keď nejaká tá barlička ju podopiera. Vlastne to je jedno. Do areálu Kasární/Kulturparku vás prídu zabaviť 28. júla o 19:00 hod.

Vstupné: 10 € v predpredaji/12 € v deň podujatia

Nedeľa 28. júla 2019 o 19:00 – 21:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia