STARÉ DÁMY - PRESUNUTÉ

Podujatie Liptovský Mikuláš

STARÉ DÁMY - PRESUNUTÉ

Komédia so slzami na krajíčku. Z. Studenková a K. Magálová ako dve excelentné herečky vo svete kde sa nič neodpúšťa.

Jedna žila v prepychu a v dobrej štvrti, druhá v chudobe a v kolónii na predmestí. Jedna je elegantná dáma, píše odvážnu milostnú poéziu a vyjadruje sa ako celebrita z lepšej spoločnosti, druhá celý život tvrdo manuálne pracovala, fajčí jednu od druhej a rozpráva ako jej zobák narástol. Obom ťahá na osemdesiat a hry osudu ich priviedli do domova pre seniorov. Jedna izba, dve postele a dva absolútne rozdielne životy, doteraz...

Toto je východisková situácia pre dve excelentné herečky, aby nás voviedli do sveta, kde sa najprv nič neodpúšťa. Ale tak sa predsa nedá žiť, zvlášť, keď sú odkázané jedna na druhú a čas sa kráti. Hádky striedajú udobrenia, spomienky prekrývajú súčasnosť, po slzách nasleduje smiech, lebo humor je tá ozajstná univerzita tretieho veku.

Skvelá hra štvorice nórskych autorov.
Pål Mangor Kvammer, Torfinn Nag, Jon Arne Sægrov, Per Inge Torkelsen: Staré dámy Réžia: Juraj Nvota Hrajú: Kamila Magálová (Maggi), Zdena Studenková (Lillemor)

Vstupenky ostávajú v platnosti!

Vstupné: Dospelí: 20€

18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieVODA (A KRV) NAD VODOU
Dom Kultúry, Liptovský Mikuláš
SPEV KOHÚTA
Overené podujatieSPEV KOHÚTA
Kino Strojár, Martin
Žiadny obrázok
Overené podujatieRómeo+Júlia
Dom odborov Strojár, Martin
SPEV KOHÚTA
Overené podujatieSPEV KOHÚTA
Dom odborov, Žilina
SPEV KOHÚTA
Overené podujatieSPEV KOHÚTA
Dom odborov, Žilina