Staré dámy

Podujatie Banská Bystrica

Staré dámy

Staré dámy - komédia so slzami a krajíčku. Zdena Studenková a Kamila Magálová ako dve excelentné herečky vo svete kde sa nič neodpúšťa.

Komédia so slzami na krajíčku.

Hádky striedajú udobrenia, spomienky prekrývajú súčasnosť, po slzách nasleduje smiech, lebo humor je tá ozajstná univerzita tretieho veku. Jedna žila v prepychu a v dobrej štvrti, druhá v chudobe a v kolónii na predmestí. Jedna je elegantná dáma, píše odvážnu milostnú poéziu a vyjadruje sa ako celebrita z lepšej spoločnosti, druhá celý život tvrdo manuálne pracovala, fajčí jednu od druhej a rozpráva ako jej zobák narástol. Obom ťahá na osemdesiat a hry osudu ich priviedli do domova pre seniorov. Jedna izba, dve postele a dva absolútne rozdielne životy, doteraz ... Skvelá hra štvorice nórskych autorov: Pål Mangor Kvammen, Torfinn Nag, Jon Arne Sægrov, Per Inge Torkelsen Účinkujú: Kamila Magálová (Maggi), Zdena Studenková (Lillemor) Réžia: Juraj Nvota

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieRómeo+Júlia
Akropola, Kremnica
HORÚCA SPRCHA
Overené podujatieHORÚCA SPRCHA
Kultúrne centrum, Banská Štiavnica