Strasti a radosti sociálnych sietí / prednáška

Podujatie Žilina

Strasti a radosti sociálnych sietí / prednáška

Dievčatá zo Vzdelavaren.sk pripravili posledné predprázdninové pokračovanie Internetovej akadémie. Marian Jaslovský z komunikačnej agentúry Mindshare príde porozprávať niečo o strastiach a radostiach, s ktorými sa môžete stretnúť na sociálnych sieťach. Skrátka, také zo života :)

MARIAN JASLOVSKÝ, hudobník, novinár, publicista, autor štyroch úspešných kníh, od roku 2011 aj social media manažér, pracujúci hlavne pre agentúru Mindshare Slovakia je na Facebookou známy aj ako zakladateľ často kopírovaných skupín Susedská burza (blšia skupina), Susedský sekáč a Susedská obživa. Osobná stránka: www.jaslovsky.sk

Vo svojej prednáške bude hovoriť o facebooku, ako z neho dostať čo najviac, a čomu sa radšej vyhnúť. Facebook používajú aj u nás milióny ľudí a aj keď nepropagujeme svoj alebo niečí biznis alebo nejaké svoje aktivity, na facebooku nechávame jasnú správu o sebe. Prednáška je určená pre tých, ktorí chcú túto komunikáciu zlepšiť. Alebo sa len pobaviť.


Počet účastníkov je limitovaný, zabezpečte si svoje miesto už teraz!

Registrácia: https://goo.gl/PtbFkH
Vstupné: 12 € predpredaj (15 € na mieste)
Lístky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11377/strasti-a-radosti-socialnych-sieti
____________________________________________
Vzdelavaren.sk a Banka Žilina vám prinášajú Internetovú akadémiu aj v roku 2016 - sériu prednášok na témy krútiace sa okolo internetu. Chcete vedieť viac? Kliknite na www.internetova-akademia.sk.

Miesto konania podujatia: Banka Žilina, Legionárska 1, Žilina
Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11377/strasti-a-radosti-socialnych-sieti
Dátum začiatku podujatia: 21. Júna 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 21. Júna 2017 19:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2248N 18.7364E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Strasti a radosti sociálnych sietí / prednáška

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia