Stretnutie generácií 2019

Podujatie Banská Štiavnica

Stretnutie generácií 2019
Pridať do môjho kalendára
Zábava, párty, Stretnutia a zrazy
Web organizátora:
www.muzeumbs.sk
Ďalšie podujatia v meste Banská Štiavnica
Podrobnejšie informácie: staryzamok@muzeumbs.sk

Dňa 27. novembra 2019 usporiada Slovenské banské múzeum už jedenásty krát podujatie  STRETNUTIE GENERÁCIÍ. Tradične sa uskutoční v atraktívnom prostredí Rytierskej sály Starého zámku. Okrem vzdelávacej časti – návštevy Galérie Jozefa Kollára, prinesie aj posedenie pri pestrom kultúrnom programe.

Podujatie začne o 9 00 hod. na Námestí Sv. Trojice, odkiaľ sa zúčastnení presunú na prehliadku aktuálnych komorných výstav v Galérii Jozefa Kollára. Následne budú kroky hostí smerovať do  Rytierskej sály Starého zámku, kde budú môcť zhodnotiť prácu študentov Strednej odbornej školy služieb a lesníctva a potešiť sa pri bohatom kultúrnom programe. Ten zabezpečia deti z Materskej školy na ulici 1. mája (členovia súboru Permoník), študenti Základnej školy Jozefa Horáka, študenti Gymnázia Andreja Kmeťa, členovia Živeny a Denných centier seniorov z Banskej Štiavnice a zo Štefultova a členovia Únie nevidiacich a slabozrakých. Na záver akcie bude vyžrebovaná tombola.

Podujatie podporilo Mesto Banská Štiavnica.

Sponzorsky ho podporili Potraviny PETER ERNEK a Ovocie a Zelenina JARMILA SZEGÉŇOVÁ, ktorým aj touto cestou ďakujeme.

 

PhDr. Daniel Harvan

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Slovenské banské múzeum
Fotografie
Podobné podujatia