Študuj dopravu!

Podujatie Bratislava

Študuj dopravu!

V priestoroch Múzea dopravy v Bratislave bude v dňoch 1. - 2. októbra 2016 v čase od 10.00 h do 16.00 h pripravený bohatý program pre rodičov s deťmi, starých rodičov a ich vnúčatá, učiteľov, výchovných poradcov a žiakov základných škôl.

Návštevníkov podujatia čakajú ukážky výkonu povolaní v železničnej doprave, návštevy priestorov rušňa či zažitia pocitu pri prevrátení alebo náraze vozidla pri dopravnej nehode. Partnerská spoločnosť Siemens zabezpečí možnosť vyskúšať si riadenie rušňa prostredníctvom ETCS zariadenia (moderného vlakového zabezpečovača) a riadenie dopravy z pozície výpravcu alebo rušňovodiča na modelovej železnici.

Na podujatí budú prezentované aj študijné a učebné odbory v oblasti dopravy, ktoré je možné študovať na stredných odborných školách v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Deťom i dospelým odborníci poskytnú kariérne a pracovné poradenstvo s ponukou voľných pracovných pozícií v železničných spoločnostiach. Návštevníci si môžu zároveň prezrieť celú expozíciu Múzea dopravy obohatenú o železničné modely, výstavu fotografií so železničnou tematikou a videoprojekcie.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Koncert Peter Bič Project
Koncert Peter Bič Project
Dunajský pivovar, Bratislava
Grilovačka v Lodenici
Grilovačka v Lodenici
Lodenica Karlovka, Bratislava
Street Food na Duláku 2
Street Food na Duláku 2
Dulovo Námestie, Bratislava