SunDown

Podujatie Hanušovce nad Topľou

SunDown

SunDown ako spojenie tanečnej hudby na neobyčajnom mieste má svoje pokračovanie v jednom z najkrajších barokových kaštieľov Prešovského kraja, v Hanušovciach nad Topľou, ktorý píše svoju históriu z pred polovice 18. storočia.

Nechajte sa pozvať slovenským vydavateľstvom NIGHTRIDE Music, ktoré Vám v tomto svojom koncepte prinesie nezabudnuteľný zážitok spojený s kultúrnou pamiatkou a vystúpením svojim DJov a producentov v nádhernom prostredí nádvoria a záhrady kaštieľa pri západe Slnka, po ktorom Váš zážitok umocní špeciálna light show samotnej budovy kaštieľa.

DJs: BORRA • EMTYDEE • ELYSIAN • FOLLY • MERE • WALLA

Specials: ARCHEOPARK - Prehliadka
Aby toho nebolo málo, už poobede na začiatku samotnej akcie si môžete zacestovať v čase a zažiť tak jedinečný prechod z 21. storočia do období praveku a včasného stredoveku prostredníctvom piatich obydlí a ich vybavenia, ako aj prostredníctvom rôznych technologických zariadení a políčok prehliadkou Archeoparku, ktorý je dych berúcou súčasťou kaštieľa.

Toto jednoducho musíte zažiť!

16:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia