SWAP alebo Beliansky bazár oblečenia a doplnkov

Podujatie Spišská Belá

SWAP alebo Beliansky bazár oblečenia a doplnkov #3

SWAP v Spišskej Belej už po 3.-krát!!!

Máš v skrini oblečenie, ktoré je síce pekné a zachovalé, no vôbec ho nenosíš? Nesedí Ti, nie je to Tvoj štýl alebo ho skrátka nepotrebuješ? Rád by si si ho vymenil za niečo iné? Tak práve Teba a Tvoj nepotrebný šatník čakáme na treťom SWAPe alebo BELIANSKOM BAZÁRE OBLEČENIA A DOPLNKOV!

ČO JE TO SWAP?
V skratke ide o:
• vzájomnú výmenu – nielen oblečenia, ale aj skúseností, názorov,
• ekologické riešenie získavania „nových“ vecí,
• rýchle uspokojenie potreby oživiť šatník ( úplne zadarmo :))
• a zaujímavá spoločenská udalosť spestrenú sprievodnými kreatívnymi aktivitami.

AKO NA TO?
Výmena oblečenia funguje na jednoduchom princípe: „PRÍĎ – PRINES dobré veci – VYMEŇ – ODNES si ich domov“.
Oblečenie, ktoré prinesieš musí byť v dobrom stave (voňavé, čisté, pekné, nepoškodené) - také, ktoré by si daroval/a svojej dobrej kamarátke alebo kamarátovi. Doplnky, knihy či menšie predmety do domácnosti musia byť funkčné a bez nutnosti ďalšej opravy. Množstvo je limitované na 10 kusov. Odniesť si však môžeš akékoľvek množstvo oblečenia a doplnkov. Tovar, ktorý si nenájde nového majiteľa putuje ďalej na akciu Fest fajný fest a následne na dobročinné účely.

KEDY a KDE?
Ak Ťa táto myšlienka zaujala, vidíme sa 1.8.2020 o 9:00 v priestoroch mestského úradu (zasadačka). Vzhľadom na bezpečnostné opatrenia bude vstup povolený iba s rúškom. SWAPOvať budeme do 12:00 a následne od 14:00 do 16:00 na Fest fajnom feste v kaštieľnej záhrade v Strážkach. Prosíme, potvrď nám svoju účasť tu na facebooku.

Teší sa na Teba o.z. „Trochu inak“

Začiatok podujatia: 1. 8. 2020 9:00:00
Koniec podujatia: 1. 8. 2020 16:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia